Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Ролетни за Внатрешни Прозори цена

Дали барате ролетна за прозорци (во затворен простор)? Имаме 17.251 ролетни во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.789 регистрирани професионалци
87.838 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат ролетните за внатрешни прозорци? За внатрешни прозорски ролетни, често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, производство и монтажа на ролетни. Цените на внатрешниот систем за затемнување на прозорците се околу 9-25 евра по парче. Најскапиот предмет во ролетните за внатрешни прозорци е обично производството на моторизирани ролетни. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: алати и резервни делови, кои чинат во просек од 10-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.251. Веќе не мора да барате: ролетни (внатрешна) цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.789 регистрирани професионалци
87.838 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Ролетни за Внатрешни ПрозориПросечни цени

Ниска цена37 356,00 ден/парче
Просечна цена82 324,00 ден/парче
Висока цена118,36 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на внатрешни ролни на Windows

За да ја научите точната цена на внатрешните ролни на прозорците, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата ролетни ролетни (внатрешни).

Прозорец на ролери на ролери298,32ден / м2
Ролер прозорец ролери - за затемнување или засенчување соба, но исто така и како пријатен и модерен декоративен елемент во внатрешноста.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Вертикални ролетни 89 мм180,40ден / м2
Вертикална ткаенина ролетни со ламела 89mm - погоден за засенчување големи површини, но исто така и за инјектирање големи соби.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Совети88,00ден / год
Консалтинг во селекција Ролиет - тип, материјал, боја.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Сервис140,80ден / год
Дијагностика и сервис ролни, расклопување и монтажа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Внатрешно ЗасенчувањеКолку чини внатрешното засенчување? Често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешно засенчување:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?