Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Ролетни од Ткаенина цена

Дали барате ролери за ролетни за ткаенина? Имаме 17.102 ролетни во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат ролетните од ткаенина? Често ги обезбедуваме следните услуги за ролетни од ткаенина: таргетирање, производство на ролетни, монтажа и сервис. Цените на ролетните за затемнување од ткаенина се околу 16-30 евра по парче. Најскапиот предмет во ролетни од ткаенина е обично производството на преголеми ролетни од ткаенина. Други трошоци може да вклучуваат: транспорт, алати и трошоци за склопување, подготовка, кои чинат во просек од 10-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.102. Повеќе не мора да барате: цена на ролетни од ткаенина, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Ролетни од Ткаенина Просечни цени

Ниска цена73 656,00 ден/парче
Просечна цена107 184,00 ден/парче
Висока цена126 896,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на ткаенини ролни

За да ја научите точната цена на ткаенини ролни, испратете го барањето на нашите заверени експерти, така што ќе добиете повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата на ткаенина.

Ткаенина ролери димензија 300 x 300 mm155716.0ден / м2
Носителот и контролниот синџир се направени од појачана бела пластика, 28 mm вратило. Ткаенина ролна може да се користи за сечење или затемнување на собата. Контролата на ролери е лесна со синџирот на мушка.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Ткаенина ролери димензија 500 x 500 mm164516.0ден / м2
Носителот и контролниот синџир се направени од појачана бела пластика, 28 mm вратило. Ткаенина ролна може да се користи за сечење или затемнување на собата. Контролата на ролери е лесна со синџирот на мушка.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Пластична ткаенина ролери243.54ден / м2
Држач и контрола на синџирот се направени од појачана бела пластика, 42 mm вратило. Широк спектар на засенчување и замаглување супстанции. На ткаенина слепи има изградба и контрола направени од стврднат бела пластика.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Пластична ткаенина ролери259.6ден / м2
Држачот и контролниот синџир се од стврднат бела пластика, 50 mm вратило. Големина на ткаенина слепа до 17,5 м2. Исто така достапни за заштита или замаглување на супстанции преку кои нема светлина и простор е подобро затемнета.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Внатрешно ЗасенчувањеКолку чини внатрешното засенчување? Често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешно засенчување:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?