Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Ролетни на Екранот цена

Дали барате ролетни за ролетни на екранот? Имаме 17.172 ролетни во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат ролетните на екранот? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за ролетни: производство и монтажа на ролетни за рачно и далечинско управување. Цените за засенчување на екранот се околу 300-600 евра по парче. Најскапиот предмет во рамките на ролетните е обично производството на надворешни ролетни за тераса. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: екран за инсекти, електрична контрола, која чини во просек 15-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.172. Веќе не мора да барате: цена на ролетни на екранот, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Ролетни на ЕкранотПросечни цени

Ниска цена1 496,00 ден/парче
Просечна цена1 980,88 ден/парче
Висока цена2 591,60 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на екранот Ролиет.

За да ја научите точната цена на екранот, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата ролетни од екранот.

Екран Rolet1 294 568,00ден / м2
Екран Rolet - Контрола само електричен погон. Стаклени влакна обложени со ПВЦ слој, полиестерски влакна со ПВЦ слој.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Екран Rolet1 050 104,00ден / м2
Слепите има уникатен систем на плочки кои го обезбедуваат отпорот на ветерот и го задржува текстилот совршено затегнат и на нивно место во водич.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Консултација660,00ден / сите
Консултации на Собранието на ролни на екранот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Стапка на часовник на монтажа на ролни на екранот. Инструкции за операторот.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Надворешно ЗасенчувањеКолку чини надворешното засенчување? За надворешно засенчување, ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?