Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Резервоари за Дождовница цена

Дали барате снабдувач на резервоар за дождовница? Имаме 25.788 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.704 регистрирани професионалци
87.686 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини резервоар за дождовница? Често ги обезбедуваме следните услуги за резервоари за дождовница: транспорт, монтажа и поврзување на резервоарот. Цените на пластичните резервоари се околу 200-1.500 евра по парче. Најскапиот предмет во резервоарите за дождовница е обично комплетното склопување на преголеми резервоари за дожд. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: изнајмување на тешка опрема, пост-гарантен сервис и помали поправки, кои чинат во просек од 20-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 25.788. Не барајте повеќе: резервоарот за дождовница ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа од нас.

Исто така види:Услуги
32.704 регистрирани професионалци
87.686 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Резервоари за ДождовницаПросечни цени

Ниска цена880,00 ден/парче
Просечна цена3 141,60 ден/парче
Висока цена6 600,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за дождовница

За да ја научите точната цена на резервоарите со дождовница Испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во резервоарот за дожд.

Пластичен резервоар1280.4ден / парче
Пластична резервоарот со дождовница 800x800x800 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Вертикален притисок сад1786.4ден / парче
Вертикален притисок сад со 300 L, поврзување 1 "надворешна навој.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Подземни дождови4496.8ден / парче
Подземен дожд резервоар за вода со 3.000 Л.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Подземен дожд резервоар за вода со 5.000 л7480.0ден / парче
Подземниот резервоар за дождовница 5000 l.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Комунални Услуги и Изградба на ИнфраструктураКолку чинат градежните работи? Во градежништвото, ние често ги обезбедуваме следниве услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?