Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Реставрација на Врата цена

Барате градежен столар за реновирање на вратата? Имаме 18.216 градежни столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини реновирањето на вратата? При реновирање на вратите често ги обезбедуваме следните услуги: брусење на вратите, замена на стаклени панели, лепење фолии од различни декори. Цените за реновирање на вратите се околу 17-50 евра по парче. Најскапата ставка во реновирањето на вратата е обично промената на филот во стакло. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, користење на премиум декор, кој чини во просек 10-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.216. Не барајте понатаму: реновирање на вратата цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Реставрација на ВратаПросечни цени

Ниска цена74,80 ден/парче
Просечна цена102,08 ден/парче
Висока цена132,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за реновирање на вратата

За да ја научите точната цена на реновирањето на вратата, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата за реновирање на вратите.

Класична врата полна264,00ден / парче
Реновирање на целосни класични врати - надворешноста и внатрешноста.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Застаклена врата660,00ден / парче
Реновирање на стаклени врати врати врати.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Вратата шарена, украсена792,00ден / парче
Реновирање на шаблони, украсени врати со специјални завршетоци.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Класична врата на вратата.264,00ден / парче
Реновирање на класични врата - без основање.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ВратиКолку чини монтажата на вратата? При монтажа на врати често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?