Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Реновирање / Поправка на Гаража цена

Дали барате градител за обнова/поправка на гаража? Имаме 24.622 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Реновирање / Поправка на ГаражаПросечни цени

Ниска цена1 408,00 ден/pабота
Просечна цена3 480,40 ден/pабота
Висока цена5 280,00 ден/pабота
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за пренасочување и поправка на гаража

За да ја научите точната цена на Bustard и Repairing Garage, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата обновата / поправка гаража.

Инспекција440,00ден / сите
Инспекција и откривање на дефекти во обновата или поправка на гаража.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Едноставна поправка.2 200,00ден / сите
Лесен за обнова / поправка гаража.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Покомплицирано поправка5 280,00ден / сите
Покомплексна обнова / поправка гаража барајќи повеќе специјалисти.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Корист / корекција на гаража132,00ден / год
Часовна стапка во стандардни сметки или поправки на гаража.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Реновирање и РеконструкцијаКолку чини реконструкцијата и реновирањето? За време на реконструкциите и реновирањето, често...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?