Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Реновирање на Прозорци цена

Дали барате изработувач на прозорци за реновирање на прозорци? Имаме 22.561 производители на прозорци во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.719 регистрирани професионалци
87.713 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини реновирањето на прозорците? При реновирање на прозорци, често ги обезбедуваме следните услуги: брусење и бојадисување на прозорски рамки, замена на стакло и замена на заптивки. Цените за реновирање на прозори се околу 15-80 евра по парче. Најскапата ставка во реновирањето на прозорците е обично замена на стаклено полнење од повеќекоморно стакло. Други трошоци може да вклучуваат: итна услуга, транспортни трошоци, кои чинат во просек од 10-130 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.561. Не барајте повеќе: цена за реновирање на прозорци, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.719 регистрирани професионалци
87.713 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Реновирање на ПрозорциПросечни цени

Ниска цена154,00 ден/парче
Просечна цена197,12 ден/парче
Висока цена259,60 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за реновирање на прозорци

За да ја научите точната цена на реновирањето на прозорецот, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата за реновирање на прозорецот.

Мелење и сликарско лак со низок товар79.2ден / м2
Мелење и сликање на лак на прозорци со низок товар. Примена на заштитен лак.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Чистење на периметар подели.30.8ден / м2
Чистење на колото валкани под патеки на прозорци, расчистување.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Длабочина Чистење на стариот прозорец со таложење на кондиционер26.4ден / м2
Чистење на контејнерот на стариот прозорец со примена на кондиционер за отстранување на нечистотијата.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Мали зглобови на Windows19.8ден / м2
Мали зглобови на Windows и отстранување на вишокот заптивка после сув.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ПрозорциКолку чини монтажата на прозорците? При инсталирање на прозорци често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?