Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Реновирање на Мебел цена

Барате столар за реновирање мебел? Имаме 22.296 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини реновирањето на мебелот? При реновирање на мебел често ги обезбедуваме следните услуги: брусење и бојадисување на мебел, замена на поединечни делови и рачки. Цените за реновирање на станови и куќи се околу 15-25 евра по единица. Најскапиот предмет во реновирањето на мебелот е обично реновирање на мебел од цврсто дрво. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: визуелизација, консултации, кои чинат во просек 20-40 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.296. Не барајте повеќе: цена за реновирање мебел, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Реновирање на МебелПросечни цени

Ниска цена66,00 ден/метар
Просечна цена84,48 ден/метар
Висока цена110,00 ден/метар
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за реновирање на мебел.

За да ја научите точната цена на реновирањето на мебелот, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за реновирање на мебел.

Мебел за мелење и сликарство со низок товар70,40ден / м2
Мелење и обложување на мебел со низок товар, распоредување на заштитен лак.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Чистење на мебелот за поделба на колото11,00ден / м2
Чистење на колото Сплит под мебел решетки, подмачкување, замена и дератизација на мебел.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Длабочина Чистење на стариот мебел22,00ден / м2
Чистење на гориво на стариот и извалканиот мебел со распоредување на кондиционер дизајниран за чувство на загадени површини.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Мали зглобови во 2mm15,40ден / м2
Снимање мал готвач мебел до 2mm. Отстранување на вишокот запечатувач.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Столар, Производител на МебелКолку чинат услугите на столар? Често ги обезбедуваме следните услуги за столарски...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?