Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Реновирање на Кујнски Кабинети цена

Дали барате столар за реновирање на кујна? Имаме 22.509 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини реновирање на кујна? При реновирање на кујнски уред, често ги обезбедуваме следните услуги: брусење и бојадисување на кујнскиот уред, замена на поединечни делови, отстранување на оригиналниот кујнски уред, производство и монтажа на нова кујнска единица. Цените за реновирање на кујна се околу 600-2.200 евра за реновирање. Најскапата ставка во реновирањето на кујнската единица е обично производство на кујнска единица по нарачка. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: визуелизација и консултации, кои чинат во просек од 20-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.509. Не барајте понатаму: реновирање на кујната, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Реновирање на Кујнски КабинетиПросечни цени

Ниска цена57,20 ден/год
Просечна цена76,56 ден/год
Висока цена92,40 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦена листа Реновирање на кујна линија

За да ја научите точната цена на реновирање на кујната линија Испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за реновирање на кујната.

Инсталација на дрвени кујнски линии и задната плоча13.86ден / парче
Инсталација на дрвени кујнски линии, фитинг дорзална плоча без исечоци до 1000 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Демонтирање на кујнските линии11.88ден / парче
Отстранување на дрвени кујнски линии и дното кабинети -0,0130t.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Расклопување на кујнските линии работна површина14.52ден / парче
Отстранување на кујнски линии на дрвени и работни табли -0.02100t.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на кујна дигестија181.28ден / парче
Монтирање на мала кујна дигесор од 900 мм широк. Инструкции за операторот.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Столар, Производител на МебелКолку чинат услугите на столар? Често ги обезбедуваме следните услуги за столарски...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?