Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Ремоделирање на Кујна цена

Барате столар за реновирање на вашата кујна? Имаме 25.708 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини реновирање на кујна? При реконструкција на кујна, честопати ги обезбедуваме следните услуги: отстранување на оригиналниот кујнски уред, производство и монтажа на нова кујнска единица, поврзување на апарати, монтажни работи и бојадисување. Цените за преуредување на кујната се околу 1.500-7.000 евра по кујна. Најскапиот предмет во реконструкцијата на кујната е обично производство на кујнска единица по нарачка. Други трошоци може да вклучуваат: собирање отпад, набавка на апарати, проверка на струја и гас, кои чинат во просек од 100-1.000 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 25.708. Не барајте понатаму: кујната е реновирана, со нас ги добивате најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Ремоделирање на КујнаПросечни цени

Ниска цена6 600,00 ден/pабота
Просечна цена18 788,00 ден/pабота
Висока цена31 460,00 ден/pабота
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за реконструкција на кујната

За да ја научат точната цена на реконструкцијата на кујната, испратете го барањето на нашите заверени експерти, така што ќе добиете повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на кујна за реконструкција.

Инсталација на кујнски тонери53 284,00ден / парче
Инсталирањето на кујната тоне едноставно без да ги опкружувате работните вентили со дијаметар до 380 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на дрвени кујнски линии21,56ден / парче
Инсталација на дрвени кујнски линии, шише дното Лота корпус со нивоа, ширина над 400 до 800 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на дрвени кујнски линии и врати12,76ден / парче
Инсталација на дрвени кујнски линии, врата на горниот дел, вклучувајќи шарки, застаклени.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на дрвени кујнски линии и работна површина30,80ден / парче
Инсталација на дрвени кујнски линии, работна површина, вклучувајќи ја и задна калап над 2000 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Реновирање и РеконструкцијаКолку чини реконструкцијата и реновирањето? За време на реконструкциите и реновирањето, често...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?