Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Релјефен Блок цена

Дали барате поплочувач за релјефен бетон? Имаме 23.208 плочки во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини врежаниот бетон? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за релјефен бетон: производство и поставување на тротоари, патеки, подови, тераси или површини околу базенот од монолитен лиен бетон. Цените на украсниот лиен бетон се околу 30-75 евра за м2. Најскапиот предмет во релјефниот бетон е обично производството на релјефен печат бетон. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: чистач под висок притисок, ископ, шпатули, кои чинат во просек од 10-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.209. Не барајте повеќе за вашата цена: цена на бетон со печат, ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Релјефен БлокПросечни цени

Ниска цена242,00 ден/м2
Просечна цена387,20 ден/м2
Висока цена528,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторТековна конкретна ценовна листа

За да ја научите точната цена на врежаниот бетон, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија на врежан бетон.

Материјал и транспорт198,00ден / м2
Наредени печат бетон - материјал и транспорт.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Арматура на железо44,00ден / м2
Зајакнување на железо за удиран запечатен бетон.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Завршна завршна површина88,00ден / м2
Завршен површински третман на печатниот печат бетон.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Работа66,00ден / м2
Правејќи печат печат на бетонот.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?