Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Реконструкција на станбени јадра
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.626 регистрирани професионалци
93.626 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини реконструкцијата на станбените јадра? При реконструкција на станбени јадра често ги обезбедуваме следните услуги: рушење и ѕидање, поплочување, поврзување на тоалети, мијалници и тушеви. Цените за реновирање на основните станови се околу 3.000 - 7.000 евра по ремоделирање. Најскапиот предмет во реконструкцијата на јадрото на куќиштето е обично работата поврзана со поплочување. Други трошоци може да вклучуваат: собирање отпад и трошоци за бојадисување, кои чинат во просек од 20-300 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.386. Не барајте понатаму: реконструкцијата на основната цена на домувањето, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Реновирање и РеконструкцијаКолку чини реконструкцијата и реновирањето? За време на реконструкциите и реновирањето, често...
Покажи повеќе
КалкулаторЦеновник на станбени јадра

За да ја научат точната цена на реконструкцијата на станбени јадра Испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата на реконструкција на станбени јадра.

Отстранување на Umakar Core598,98ден / м2
Пумпа и отстранување на индивидуални панели Umakarto
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Косење на внатрешните ѕидови684,55ден / м2
Изградба на нови партиции, или од гипс картон или тули
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поставување на поплочување и подови855,69ден / м2
Балансирање и пренесување на подлогата, размислување за поплочување и скици, прскање
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Бања / туш / мијалник770,12ден / год
Седење и напојување и отпад тоалет, туш, бања или мијалник
Заедно
год
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023