Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Радијатор
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.619 регистрирани професионалци
93.463 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини радијатор? Често ги обезбедуваме следните услуги за радијатори: замена на радијатори, сервис и поправка, тестови на притисок на греење и други грејни работи. Цените на радијаторите се околу 22-6000 евра по парче. Најскапите предмети во радијаторите се обично хоризонтални сатенски радијатори од нерѓосувачки челик. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: итна служба, проветрување на радијаторот и замена на глави и вентили, кои чинат во просек од 10-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.565. Повеќе не мора да барате: радијатори цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Греење, Инженер за Греење Колку чинат парното и куририте? Често ги обезбедуваме следните услуги за греење...
Покажи повеќе
КалкулаторЦеновник на радијатори

За да ја научите точната цена на радијаторот, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Радијатор.

Радијатор со пониска врска5 568,41ден / парче
Радијаторите на дното поврзување најчесто се користат за нови разводи до станови или дом каде што дистрибуциите се подготвуваат од дното на подот.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Радијатор со странична врска6 426,24ден / парче
Најчестата употреба веќе на старите разводи на старите радијатори во станови или семејни куќи. Во многу случаи, потребна е реконструкција на дистрибуција.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Радијаторска скала директно.1 801,66ден / парче
Директно, директна греење радијаторска скала може сосема брзо бањата, структурата е погодна за пешкири за сушење и други објекти.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Лак за радијатор лак.2 806,67ден / парче
Погоден за греење станбени и не-станбени простории, бања греење, кујна, тоалети, санитарна сала коридори и слично., Да се ​​исушат крпи, облека, различни видови на текстил.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023