Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Рабници
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.623 регистрирани професионалци
93.572 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат рабниците? Често ги обезбедуваме следните услуги за рабници: површина за градење, поставување рабници за тротоари, паркинзи, асфалтирани површини, третман со фугирање и тампонирање. Цените на поставување камени блокови кои го одвојуваат тротоарот од коловозот се околу 3,2-4,8 евра за м. Најскапиот предмет во рамките на рабниците е обично поставување на рабници за патеки и поголеми површини. Други трошоци може да вклучуваат: чистење, одржување, поправка, транспортни трошоци, кои чинат во просек од 100-280 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.451. Не барајте повеќе: ја намалува цената, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
КалкулаторТрап ценовник

За да ја научите точната цена цена, испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата CIRK.

Поставување на паркот192,53ден / метар
Поставување на паркови кругови без земјени работи. Цената е: намалување на исечоци, поттикнување и компактирање на основниот материјал, прицврстувачки фитинзи во бетон.
Заедно
метар
Внесете побарувачка
Поставување на патнички криви299,49ден / метар
Поставување на кругови без земјени работи. Цената е: спречување на тротоарот, поттикнувајќи го Ayshutting на основниот материјал, усогласување на круговите во бетон и упад.
Заедно
метар
Внесете побарувачка
Ископување под тротоарот64,18ден / метар
Продлабочување на ровот на рабовите, така што тие можат да градат бази за да се приспособат на круговите, а нејзиниот потсетлив смачкан агрегат.
Заедно
метар
Внесете побарувачка
Демонтирање.77,01ден / метар
Отстранување на паркот или кружните кругови.
Заедно
метар
Внесете побарувачка
145,50ден /
summary
create demand
4 119,44ден /
summary
create demand
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023