Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Прозорски прагови
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.621 регистрирани професионалци
93.540 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат прозорските прагови? При поставување на прозорски прагови често ги обезбедуваме следните услуги: ориентација, транспорт, монтажа и монтажа на прозорски прагови. Цените за поставување на прозорски прагови се околу 4,8 - 40 евра за м2. Најскапата ставка во монтажата на прозорски прагови е обично поставувањето на дрвени прозорски прагови. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, пост-гарантен сервис и помали поправки, кои чинат во просек од 15-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.583. Веќе не мора да барате: цена на прозорски прагови, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ПрозорциКолку чини монтажата на прозорците? При инсталирање на прозорци често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
КалкулаторPary List Paragies.

За да ја научите точната цена на парапиите Испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Windowsill.

Внатрешни пластични прозорци264,84ден / парче
Направени од стврднат поливинил хлорид. Површината на прагот е обложена со пластичен декоративен филм кој има зголемена отпорност на гребење и ултравиолетово зрачење. Внатре во прозорците постои вкрстена конструкција на коморите кои ја пополнуваат функцијата на засилувања и на тој начин обезбедуваат високи високи прагови.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Внатрешни прагови.803,92ден / парче
Изработена од DTD влажни отпорни (иверица) и CPL ламинат кој е отпорен на конвенционални хемикалии и високи температури се користи на површината. Полскиот слој е обложен со филм за истурање кој прозорецот го штити од деформационите ефекти.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Надворешни алуминиумски степени453,09ден / парче
Изработени од екструдиран профил на дебелина на алуминиум 1.2-3,5 mm, што е поврзување со анодизирање и лакирање. Прагсот во нацртаниот дизајн се карактеризира со одлична сила и долгорочен живот.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Отворен алуминиум Windows307,19ден / парче
Поевтина варијанта на квалитетни надворешни параписи. Површината секогаш се прилагодува со прскање и сликарство.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
145,50ден /
summary
create demand
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023