Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Проект за Противпожарна Заштита цена

Барате безбедносен техничар за проект за противпожарна заштита? Имаме 21.440 безбедносни техничари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини проектот за заштита од пожари? Во проектите за заштита од пожари често ги обезбедуваме следните услуги: проекти за семејни куќи, непроизводствени згради и магацини. Цените за обезбедување на згради од пожар се околу 70-150 евра по проект. Најскапата ставка во проектот за заштита од пожари е обично подготовката на проект за непроизводствени згради. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: изработка на проектна документација за заштита од пожари на зградата за одлука за зонирање и изработка на противпожарно решение за поставување на технолошка опрема, кое чини во просек 30-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.440. Веќе не мора да барате: цена на проектот за заштита од пожар, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Проект за Противпожарна ЗаштитаПросечни цени

Ниска цена220,00 ден/проект
Просечна цена320,32 ден/проект
Висока цена374,00 ден/проект
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторПроект за противпожарна заштита Ценовник

За да ја научите точната цена на проектот за противпожарна заштита, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Проект за противпожарна заштита.

Административни згради880,00ден / сите
Развивање на проект за заштита од пожари за административни објекти.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Куќи за гости, домови за социјални услуги, хотели2 200,00ден / сите
Развивање на проект за заштита од пожар за куќи за гости, домови за социјални услуги и хотели.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Магацини880,00ден / сите
Изработка на Проект за заштита од противпожарна заштита на просториите на еднокреветните згради.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Семејни куќи, колиби440,00ден / сите
Развивање на противпожарниот проект за семејни куќи, колиби и слични предмети.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инженери, Инженерски ДизајнКолку чинат дизајнерите и дизајнот на зградите? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?