Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Проект за Ожичување цена

Дали барате дизајнер за проект за електрична инсталација? Имаме 27.340 дизајнери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини проектот за електрична инсталација? Во случај на проект за електрична инсталација, често ги обезбедуваме следните услуги: приклучување на електрична енергија и мала и голема електрична инсталација. Цените на проектната документација и планот за електрична инсталација се околу 70-500 евра по парче. Најскапиот предмет во проектот за електрична инсталација е обично интелигентна електрична инсталација. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: приклучок на проектот за електрична инсталација, громопроводник на проектот за електрична инсталација, кој чини во просек 35-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 27.340. Веќе не мора да барате: проект за електрична инсталација цена, кај нас ќе ги добиете најповолните понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Проект за ОжичувањеПросечни цени

Ниска цена2 200,00 ден/парче
Просечна цена4 488,00 ден/парче
Висока цена6 600,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на електрична инсталација

За да ја научите точната цена на проектот за електрична инсталација, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во проектот за електрична инсталација.

Проект за електрична инсталација704,00ден / сите
Проект за електрична инсталација до 100M2 области, вклучувајќи го и проектот на дистрибутерот на електромометри повторно.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Проект за БЕСКОЗОД.352,00ден / сите
Проект за локација и папка на Блешкозова во согласност со важечките стандарди.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Проект за поврзување со електрична енергија308,00ден / сите
Развој на проектот за поврзување на електрична енергија до објектот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Интелигентен електричен проект за инсталација1 760,00ден / сите
Развивање на проект за интелигентна електрична инсталација со сите потсетници.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инженери, Инженерски ДизајнКолку чинат дизајнерите и дизајнот на зградите? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?