Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Проект за Имплементација цена

Дали барате дизајнер за проект за имплементација? Имаме 21.644 дизајнери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини проектот за имплементација? За проекти за имплементација, често ги обезбедуваме следните услуги: подготовка на придружниот извештај, збирен технички извештај и целокупната состојба на изградбата. Цените на проектната документација за изградбата се околу 200-800 евра по проект. Најскапата ставка во проектите за имплементација обично е креирањето на координативен цртеж на зградата. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: статичка пресметка, сметка за материјали, цртежи, кои чинат во просек од 60-120 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.644. Веќе не мора да барате: цена на проект за реализација, кај нас ќе ги добиете најповолните понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Проект за ИмплементацијаПросечни цени

Ниска цена79,20 ден/м2
Просечна цена92,40 ден/м2
Висока цена105,60 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на Проектот за имплементација

За да ја научите точната цена на проектот за имплементација, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во проект за имплементација на категорија.

Проект за спроведување на изградба158,40ден / м2
Развивање на проект за спроведување на изградбата.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Проект за реализација на изградба во наклон189,20ден / м2
Ставање на проект за реализација на зградата во наклон со основи кои не се во еден авион.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Проект за спроведување на изградбата на две години220,00ден / м2
Дизајн на проект за спроведување на изградбата на удвојување, кој е огледуван.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Проект за реализација на изградбата на терасовиден дом198,00ден / м2
Дизајн на проект за изградба на изградба за куќа во изградбата на редот.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инженери, Инженерски ДизајнКолку чинат дизајнерите и дизајнот на зградите? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?