Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Прочистување на Отпадни Води и Канализација цена

Дали барате снабдувач на станици за третман на отпадни води? Имаме 21.877 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат постројките за третман на отпадни води? Често ги обезбедуваме следните услуги за пречистителни станици: проектирање на соодветно решение за третман на отпадни води, инсталација на пречистителна станица за отпадни води, сервис на пречистителни станици. Цените на пречистителната станица се околу 850-2000 евра по парче. Најскапата ставка во пречистителни станици обично е самата единица за пречистителна станица за отпадни води. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: контролна единица, дувалки, вратило за дувалка, кое чини во просек од 150-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.877. Веќе не мора да барате: цена на пречистителни станици, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Прочистување на Отпадни Води и КанализацијаПросечни цени

Ниска цена3 731,20 ден/парче
Просечна цена5 707,68 ден/парче
Висока цена8 456,80 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЗадржување на ценовник за отпадни води

За да ја научат точната цена на пречистителни постројки за отпадни води, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, така што ќе добиете повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата за пречистителна станица за отпадни води.

Вградени средства за чистење на отпадни води за семејна куќа11000.0ден / сите
Нога и собрание на пластични постројки за третман на отпадни води на домаќинства, за бројот на еквивалентно население (ЕО) до 8 лица
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Опрема за чистење на отпадни води мали, за станбена зграда43120.0ден / сите
Нога и монтажа на мали пречистителни постројки за пластични отпадни води, за бројот на еквивалентно население (ЕО) за 40-60 лица
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Радијална обработка од ПСОВ и Жум57.2ден / м3
Трка обработка од ПСОВ и Жум, без вршење квалитет на мил
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Техничка анкета352.0ден / год
Анкета технички статус канализација цевка ТВ камера, вграден систем на камера
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Комунални Услуги и Изградба на ИнфраструктураКолку чинат градежните работи? Во градежништвото, ние често ги обезбедуваме следниве услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?