Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Приклучок за Водоснабдување, Приклучок за Канализација цена

Дали барате водоводџија за поставување на врска за вода и канализација? Имаме 23.701 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини поставување на водоводен, канализациски приклучок? При поставување на водоводен, канализациски приклучок, често ги обезбедуваме следните услуги: земјени и градежни работи, професионални монтажни работи при поставување на цевки и инспекциско вратило. Цените на приклучок на водовод и канализација се околу 150-550 евра по инсталација. Најскапата ставка во воспоставувањето на водоводен и канализациски приклучок е обично поврзувањето на сите одводи со главната одводна цевка. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: стручен совет и услуга, која чини во просек 40-120 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.701. Веќе не мора да барате: воспоставување на водоводен, канализациски приклучок, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Приклучок за Водоснабдување, Приклучок за КанализацијаПросечни цени

Ниска цена176,00 ден/Операција
Просечна цена338,80 ден/Операција
Висока цена448,80 ден/Операција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦена листа на вода и канализација конекции

За да ја научите точната цена за поставување на конекциите за вода и канализација, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата воспоставување на вода, канализација.

Вода250,80ден / М.
Имплементација на работа на Земјата и ископувањето, собранието и снабдувањето со цевки, монтирање на вратило, собрание на водомер, транспорт.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Консултација220,00ден / сите
Консултации за местото на воспоставување на вода или канализација.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Совети88,00ден / год
Консултации за воспоставување на водоснабдување или канализација.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Канализација281,60ден / М.
Имплементација на работното место и ископување, собрание и снабдување со цевки, фитинг вратило, транспорт.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?