Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Пресечни Гаражни Врати цена

Дали барате инсталатер за секциони гаражни врати? Имаме 18.233 монтери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат пресечните гаражни врати? За пресечни гаражни врати често ги обезбедуваме следните услуги: дизајн и визуелизација според избраниот дизајн, производство и монтажа на пресечни врати. Цените на тркалачките автоматски порти за гаражи се околу 650-1300 евра по гаража. Најскапиот предмет во пресечните гаражни врати е обично производството на автоматска пресечна гаражна врата со врвен декор. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: далечински управувач, пост-гарантен сервис, кој чини во просек 5-80 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.233. Не барајте повеќе: цена на пресечни гаражни врати, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Пресечни Гаражни ВратиПросечни цени

Ниска цена2 842,40 ден/парче
Просечна цена4 207,28 ден/парче
Висока цена6 028,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на пресек гаражни порти

За да ја научите точната цена на пресечните гаражни порти, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, така што ќе добиете повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за пресек на гаража.

Секциска гаража 2375 x 2000 mm3 035,56ден / парче
Дел Гаража Коментари Ecostar 2375 x 2000 mm. Елегантен, безбеден и модерен начин на затворање на гаражата. Wing Girred составен од две години ламела испорачани со специјална Orpelless PU пена. Термичка изолација на ребра 1.0 WM2K. Специјален кат печат, страничен печат и печат помеѓу ламелата.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Секциска гаражна порта, вклучувајќи диск и далечински управувач2 771,56ден / парче
Секциска гаража, две години, изолирани, вклучувајќи диск и далечински управувач. Големина 250x212,5 см. Погоден за гаражи со барања за топлинска изолација. Едноставно собрание.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Консултација440,00ден / сите
Консултации на Собранието на пресек гаражни порти.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Собрание на часовникот на пресек-порти. Инструкции за операторот.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Гаражни ВратиКолку чинат гаражните врати? Често ги обезбедуваме следните услуги за гаражни врати:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?