Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Пречистување на Индустриски Отпадни Води цена

Дали барате провајдер за извоз на отпадоци? Имаме 18.195 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку извезува ѓубре? При извоз на отпадни базени, често ги обезбедуваме следните услуги: пумпање отпадни води, чистење под висок притисок, извоз и чистење на замки за маснотии. Цените на пумпање и извоз на септичка јама се околу 40-170 евра по извоз. Најскапата ставка во извозот на шахтата е обично отстранување на корените од канализацијата со мелење. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: итна служба, мониторинг и цевки за камера, кои чинат во просек од 60-80 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.195. Не барајте подалеку: извезете ја цената, ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Пречистување на Индустриски Отпадни ВодиПросечни цени

Ниска цена184,80 ден/парче
Просечна цена199 276,00 ден/парче
Висока цена220,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЧешка извоз ценовник

За да ги научите точната цена на извозните пештери, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата Извоз на корици.

Извоз рудникот и септиката5,28ден / км
Извоз рудник и септициција - резервоарот автомобил за испорака фекалии и мил.
Заедно
км
Внесете побарувачка
Перформанси на сајт132,00ден / год
Извоз скокови - перформанси на сајт во рок од 1 час.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Ликвидација на СКАШКОВ.8,80ден / м3
Извоз скокови - Отстранување на Снајмов.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Перформанси на самото место за 1 час118,80ден / год
Извоз скокови - ефикасност на енергија над 1 час.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?