Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поставување Паркет цена

Дали барате поплочувач за поставување паркет? Имаме 26.830 благајници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини да се постави паркет? При поставување паркет често ги обезбедуваме следните услуги: геодет, отстранување на оригиналниот под, израмнување на површината, поставување нов под. Цените за монтирање на паркет се околу 10-15 евра за м2. Поставувањето на под од орев е обично најскапиот предмет за поставување паркет. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: израмнување, заптивната смеса, дихтунзи и лајсни, кои чинат во просек од 20-45 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.830. Не треба да барате повеќе: цена за поставување паркет, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поставување ПаркетПросечни цени

Ниска цена22,00 ден/м2
Просечна цена50 072,00 ден/м2
Висока цена79,20 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на Parkiets

За да ја научите точната цена на пејзажите Испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата паркет.

Монтирање на подот на дрвени паркови поставени лабаво со "Кликни"17,60ден / м2
Инсталација на ламинат и дрвени паркет подови наредени, паркет спектар "Кликни".
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на подови од ламинат и дрвени одбори на ширина до 190 mm83 688,00ден / м2
Инсталација на подови од ламинат и дрвена паркет сврзување, ширина до 190 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на подот и дрвениот паркет Ширина до 190 mm33,44ден / м2
Инсталација на ламинат и дрвени паркет подови наредени, ширина до 190 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Голем проток паркет со димензии 1220x190x8.5 mm136,40ден / м2
Паркетски голем обем со димензии lxšxhr 1220x190x8.5 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување или Замена на ПодовиКолку чини поставување или замена на подот? При поставување или замена на...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?