Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поставување на Подови цена

Дали барате поплочувач или подлога? Имаме 25.463 благајници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини подот? Често ги обезбедуваме следните услуги на подот: геодет, отстранување на оригиналниот под, израмнување на површината, поставување на нов под. Цените на специјалистите за подни облоги се околу 4,5-40 евра за м2. Најскапиот предмет во рамките на подот е обично поставување на камен поплочување. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: израмнување, заптивната смеса, дихтунзи, лајсни, алати, кои чинат во просек од 10-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 25.463. Не барајте повеќе за вашиот под, ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поставување на ПодовиПросечни цени

Ниска цена19,80 ден/м2
Просечна цена83,16 ден/м2
Висока цена176,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник

За да ја научите точната цена на подот услуги, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, така што ќе добиете повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата на подот.

Flacár.67 188,00ден / год
Подното собрание работи на опсег од повеќе од 8 часа; повеќе предизвикувачки.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Flacár.72 072,00ден / год
Подот монтажа работи во опсег повеќе од 4 и помалку од 8 часа; повеќе предизвикувачки.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Flacár.84 216,00ден / год
Подно склопување работи на помалку од 4 часа; повеќе предизвикувачки.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Flacár.58,08ден / год
Подно собранието работи на опсег од повеќе од 12 часа; повеќе предизвикувачки.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување или Замена на ПодовиКолку чини поставување или замена на подот? При поставување или замена на...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?