Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправки на Мебел цена

Барате столар за поправка на мебел? Имаме 22.230 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поправка на мебел? При поправка на мебел често ги обезбедуваме следните услуги: замена на врати, бојадисување, замена на поединечни делови, замена на фитинзи, помали поправки. Трошоците за поправка на опремата на станот се околу 50-145 евра по парче. Најскапиот предмет во поправка на мебел е обично поправка на цврсто дрво. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: површинско брусење и полирање, транспортни трошоци, замена на рачки, кои чинат во просек од 10-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.230. Веќе не треба да барате: цена за поправка на мебел, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправки на МебелПросечни цени

Ниска цена462,00 ден/парче
Просечна цена872 652,00 ден/парче
Висока цена1 276,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за поправка на мебел

За да ја научите точната цена на поправка на мебел, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за поправка на мебел.

Часовна стапка74,80ден / год
Поправка на мебел - Часовна стапка на работа помалку од 4 часа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Часовна стапка70,40ден / год
Поправка на мебел - Часовна стапка на работа повеќе од 4 и помалку од 8 часа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Часовна стапка66,00ден / год
Поправка на мебел - Часовна стапка на работа 8 и помалку од 12 часа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Часовна стапка63,80ден / год
Поправка на мебел - Часовна стапка на работа во текот на 12 часа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Столар, Производител на МебелКолку чинат услугите на столар? Често ги обезбедуваме следните услуги за столарски...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?