Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на ТВ и Антена цена

Дали барате електротехника за поправка на телевизори, сателити? Имаме 4.164 електричари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поправка на ТВ и сателити? При поправка на телевизори и сателити, често ги обезбедуваме следниве услуги: дијагностика, поправка на позадинското осветлување на екранот и главната плоча, замена на напојувањето. Цените за поправка на ТВ и сателитска опрема се околу 40-600 евра по парче. Најскапиот предмет во поправките на ТВ и сателити е обично поправката на позадинското LED осветлување на телевизорот со широк екран. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: замена на далечинскиот управувач и замена на кабли, што чини во просек од 10-25 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 4.164. Веќе не мора да барате: поправка на ТВ, цена на сателит, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на ТВ и АнтенаПросечни цени

Ниска цена88,00 ден/парче
Просечна цена150,48 ден/парче
Висока цена264,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Компјутерски и ИТ УслугиКолку чинат компјутерските и ИТ услугите? За компјутерски и ИТ услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?