Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на Туш или Када цена

Дали барате водоводџија за поправка на туш, када или туш кабина? Имаме 22.198 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини поправка на туш, када или туш кабина? При поправка на туш кабина, када или туш кабина, често ги обезбедуваме следните услуги: замена на заптивки и изолација, монтажа на славини и туш глави. Цените на поправки на туш и опрема за капење се околу 35-110 евра по парче. Најскапиот предмет при поправка на туш, када или туш кабина е обично целосна замена на туш кабината по истекување. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: дихтување, изолација, заптивната смеса и славини, кои чинат во просек од 15-70 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.198. Веќе не мора да барате: поправка на туш кабина, када или туш кабина цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на Туш или КадаПросечни цени

Ниска цена154,00 ден/парче
Просечна цена286,00 ден/парче
Висока цена484,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на туш поправка, бања или туш

За да ја научат точната цена на туш поправки, бања или туш, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија Поправка на тушеви, бања или туш агол.

Поправка на опремен фитинзи22,00ден / парче
Поправка на опремување на фитинзи, повратна информација или туш батерија G 1/2 или G3/4.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поправка на опремен фитинзи - размена на ARC покажува88,00ден / парче
Поправка на опремување на фитинзи, размена на тушеви на лак со sitkom 0.00060 t.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поправка на опремување на фитинзи - замена на рачни тушеви69,96ден / парче
Поправка на опремување на фитинзи, замена на туш со црева 0,00049 t.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поправка на када и загрозување на аголот65,12ден / парче
По корекции на кади, Заштитен агол када со предавател навој пречки и отпад конекција.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?