Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на Цевки цена

Дали барате водоводџија за поправка на цевки? Имаме 18.793 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини поправка на цевки? При поправка на цевки често ги обезбедуваме следните услуги: замена на оригиналната цевка со нова, чистење на цевката, замена на инаку оштетени делови, молење. Цените за поправка на отпадни води се околу 60-280 евра по пат. Најскапиот предмет во поправка на цевковод обично е целосна замена на цевководот. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: дијагностика, инспекција на цевководи и транспортни трошоци, кои чинат во просек од 20-160 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.793. Не барајте повеќе: цената за поправка на гасоводот, ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа од нас.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на ЦевкиПросечни цени

Ниска цена171,60 ден/отповика
Просечна цена229,90 ден/отповика
Висока цена308,00 ден/отповика
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за корекција на цевки

За да ја научите точната цена на цевката поправки, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија Поправка на цевки.

Поправка на земјени отпадните цевки до DN 100657.36ден / сите
Поправка на отпадни цевки од земја, вметнување на вртење во цевка до DN 100.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправка на гасоводот од леано железо DN 50422.4ден / сите
Поправка на цевка од леано железо, вметнување на вртење во DN 50 цевка.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправка на водни цевки од леано железо до DN 80114.4ден / сите
Поправка на леано железо прирабничка вода цевка, интерконекција на цевката до DN 80.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправка на водни цевки од PE цевки D 32 мм83.6ден / сите
Поправка на водни цевки од PE цевки Вметнете Вклучете во цевката D 32 mm
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?