Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на Тоалет цена

Дали барате водоводџија за поправка на тоалетот? Имаме 21.792 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини поправка на тоалет? При поправка на тоалет, ние често ги обезбедуваме следните услуги: замена на заптивки, поправка на дефект на испирање, поправка на снабдување со вода и отпад. Цените за поправка на тоалет се околу 10-35 евра по парче. Најскапиот предмет во поправката на тоалетот е обично целосната замена на тоалетот со геберит. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: заптивка, геберит постава, тоалетно седиште, кое чини во просек 5-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.792. Не барајте повеќе: поправка на тоалетната цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на ТоалетПросечни цени

Ниска цена88,00 ден/парче
Просечна цена158 136,00 ден/парче
Висока цена235,62 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на тоалет Поправка

За да ја научите точната цена на тоалетот, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за да го поправите тоалетот.

Инспекција66,00ден / сите
Инспекција и наоѓање на тоалетот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Едноставна поправка.110,00ден / сите
Лесен за поправка на тоалетот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Покомплицирано поправка154,00ден / сите
Посложена поправка на неуспехот на тоалетот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Исправување на тоалет110,00ден / год
Часовна стапка за поправка компоненти и одморалишта.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?