Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на Ролетни цена

Дали барате ролетна за поправка на ролетни? Имаме 17.135 ролетни во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поправка на ролетни и ролетни? При поправка на ролетни и ролетни често ги обезбедуваме следните услуги: замена на силикон, замена на искинат синџир, поправка на искривеното работење на ролетната. Цените за поправка на ладовини се околу 5-25 евра по парче. Најскапиот предмет во поправка на ролетни и ролетни е обично целосна замена на технологијата за засенчување. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: силикон, синџир, завртки и алати, кои чинат во просек од 2-10 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.135. Веќе не мора да барате: поправка на ролетни, ролетни цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на РолетниПросечни цени

Ниска цена198,00 ден/Операција
Просечна цена395,12 ден/Операција
Висока цена660,00 ден/Операција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на ролетни и ролна

За да ја научите точната цена на ролетни и ролни, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата поправка на ролетни, ролни.

Инспекција88.0ден / сите
Инспекција и откривање на слепи нарушувања и ролни.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Едноставна поправка.132.0ден / сите
Едноставна поправка на слепи нарушувања и ролни.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Покомплицирано поправка176.0ден / сите
Посложено нарушување на ролетни и ролни.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправка на ролетни, ролна132.0ден / год
Часовна стапка додека ги поправа компонентите и садовите на ролетни и ролни.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ПрозорциКолку чини монтажата на прозорците? При инсталирање на прозорци често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?