Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на Машина за Перење цена

Дали барате машина за поправка за поправка на вашите машини за перење? Имаме 11.042 сервисери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поправка на машината за перење? При поправка на машини за перење, често ги обезбедуваме следните услуги: чистење на затнат филтер и затнат цедилка за довод на вода, поправка на нефункционален грејен елемент, поправка на затнат дозер за детергент. Цените на автоматска поправка на машината за перење се околу 20-60 евра по поправка. Најскапиот предмет во поправките на машината за перење е обично замената на контролната единица. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: правилно поставување на програмите, запечатување на броилото, замена на истрошена заптивка, која во просек чини 10-20 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 11.042. Повеќе не мора да барате: поправка на машини за перење цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на Машина за ПерењеПросечни цени

Ниска цена66,00 ден/парче
Просечна цена137,28 ден/парче
Висока цена246,40 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за машини за перење

За да ја научите точната цена за поправка на цените, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата поправка на машините за перење.

Инспекција66,00ден / сите
Инспекција и откривање на растројство на машината за перење.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Едноставна поправка.110,00ден / сите
Едноставна поправка на нарушување на машината за перење.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Покомплицирано поправка154,00ден / сите
Посложена поправка на растројство на машината за перење.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправка на мие110,00ден / год
Часовна стапка при поправка на компоненти и машини за перење на единици.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на АпаратиКолку чини поврзувањето на апаратите? При поврзување на апарати, често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?