Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на Машина за Миење Садови цена

Дали барате сервисер за перална за автомобили? Имаме 11.059 сервисери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поправка на машини за миење садови? При поправка на машини за миење садови, често ги обезбедуваме следните услуги: дијагноза на дефекти, замена на оштетени или истрошени делови, увоз и монтажа на машината за миење садови, пуштање во работа. Цените за поправка на машина за миење садови се околу 30-77 евра по парче. Најскапиот предмет во поправката на машината за миење садови е обично поправката на контролната единица. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: трошоци за отстранување на старата машина за миење садови, промена на филтерот, замена на заптивката, замена на одводното црево, кое чини во просек 15-45 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 11.059. Веќе не мора да барате: цена за поправка на машина за миење садови, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на Машина за Миење СадовиПросечни цени

Ниска цена88,00 ден/парче
Просечна цена161,92 ден/парче
Висока цена330,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на подлошки

За да ја научите точната цена на поправките за миење садови, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата поправка на подлошки.

Инспекција66,00ден / сите
Инспекција и откривање на нарушување на машината за миење садови.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Едноставна поправка.110,00ден / сите
Лесно да се поправи нарушување на машината за миење садови.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Покомплицирано поправка154,00ден / сите
Посложена поправка на нарушување на машината за миење садови.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправка на машини за миење садови110,00ден / год
Часовна стапка при поправка на делови и катастрофа на машини за миење садови.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на АпаратиКолку чини поврзувањето на апаратите? При поврзување на апарати, често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?