Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на Фрижидер цена

Дали барате сервисер на фрижидери? Имаме 10.944 сервисери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поправка на фрижидери? При поправка на фрижидери често ги обезбедуваме следните услуги: дијагностика, проверка и поправка на фрижидери. Цените за поправка на ладилникот се околу 25-50 евра по парче. Најскапиот предмет во поправките на фрижидерот е обично замената на контролната електроника и компресорите. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, консултации, чистење на ладилникот, кои чинат во просек од 10-35 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 10.944. Не барајте повеќе за сите ваши најдобри зделки: Цена за поправка на фрижидери, добијте ги најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на ФрижидерПросечни цени

Ниска цена105,60 ден/парче
Просечна цена157,30 ден/парче
Висока цена220,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за поправки на ладилникот

За да ја научите точната цена на фрижидери, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во фиксирање на фрижидери.

Преглед на производот66,00ден / сите
Производ тестирање, откривање на дефекти со демонтирање, без корекција, поправка корекција.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправки кои не бараат интервенција на апаратот88,00ден / сите
Едноставни поправки не бараат интервенција на апаратот без демонтирање.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправки кои бараат расклопување110,00ден / сите
Поправки кои бараат расклопување, протерување, мерење, прилагодување - посложени поправки на фрижидерот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Фиксни фрижидери (час стапка)132,00ден / год
Поправка на индивидуални компоненти на фрижидери.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на АпаратиКолку чини поврзувањето на апаратите? При поврзување на апарати, често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?