Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на Фен цена

Дали барате мајстор за сушење? Имаме 11.030 сервисери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поправка на сушари? При поправка на сушари, ние често ги обезбедуваме следните услуги: поправка на дефект на барабанот, замена на филтер и дијагностика. Цените за поправка на сушари се околу 20-35 евра по парче. Најскапиот предмет во поправките на машината за сушење е обично замената на електронскиот модул. Други трошоци може да вклучуваат: филтер, алати, трошоци за испорака, кои чинат во просек од 10-45 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 11.030. Не барајте повеќе: цена за поправка на вашата машина за сушење, со нас ги добивате најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на ФенПросечни цени

Ниска цена83,60 ден/парче
Просечна цена112,64 ден/парче
Висока цена154,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на пијани поправки

За да ја научите точната цена на фен поправки, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата поправка на фен.

Инспекција66,00ден / сите
Инспекција и откривање на нарушувања на фен.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Едноставна поправка.110,00ден / сите
Лесно за поправка на растројството за сушење.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Покомплицирано поправка154,00ден / сите
Посложена поправка на нарушувања на фен.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправка на сушари110,00ден / год
Часовна стапка при поправка на компоненти и суши.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на АпаратиКолку чини поврзувањето на апаратите? При поврзување на апарати, често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?