Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка на Бојлер цена

Дали барате инсталатер за поправка на котелот? Имаме 16.632 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.306 регистрирани професионалци
90.037 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поправка на бојлер? При поправка на котелот често ги обезбедуваме следните услуги: дијагностика, проверка и поправка на котелот. Цените за поправка на бојлер се околу 25-55 евра на час. Најскапата ставка во поправка на котел е обично поврзувањето со контролната единица во паметен дом. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: патување, алат, замена на поединечни делови, кои чинат во просек од 10-35 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 16.632. Повеќе не мора да барате: цена за поправка на бојлер, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.306 регистрирани професионалци
90.037 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка на БојлерПросечни цени

Ниска цена110,00 ден/год
Просечна цена164 252,00 ден/год
Висока цена233,20 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторБилтер Поправка Цена листа

За да ја научите точната цена на поправка на котелот, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во корекција на категорија.

Водовод и поправка110,00ден / год
Водовод и поправки трае помалку од 4 часа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Водовод и поправка101,20ден / год
Водовод и поправки трае повеќе од 4 и помалку од 8 часа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Водовод и поправка96,80ден / год
Водовод и поправки трае повеќе од 8 и помалку од 12 часа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Водовод и поправка88,00ден / год
Водовод и поправки трае повеќе од 12 часа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Греење, Инженер за Греење Колку чинат парното и куририте? Често ги обезбедуваме следните услуги за греење...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023