Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка или Замена на Славина или Мијалник цена

Дали барате водоводџија за поправка или замена на вашата славина и мијалник? Имаме 22.448 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини поправка или замена на славина? При поправка или замена на славината, често ги обезбедуваме следните услуги: отстранување на оригиналот и замена и поврзување на нов мијалник и славина. Цените за поправка или замена на чешмата се околу 14-25 евра по парче. Најскапиот предмет при поправка или замена на славина е обично поврзувањето на славината со филтерот и ладењето. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: запечатување, изолација, алати и трошоци за испорака, кои чинат во просек од 10-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.448. Не барајте понатаму: поправка или замена на славина и мијалник цена, ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка или Замена на Славина или МијалникПросечни цени

Ниска цена60,28 ден/парче
Просечна цена78 848,00 ден/парче
Висока цена110,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за поправка или замена на вода батерија и мијалник

За да ја научите точната цена на поправка или замена на чешма батерија и мијалници, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во поправката или замена на батеријата на вода и мијалник.

Поправка на мијалници.79.2ден / парче
Поправка на мијалници, повторно собрание на мијалник без конзола за повратни информации со 2 штандови или батерија на држач.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Drzov Repair.36.96ден / парче
DRIZ поправки, зачувување на батеријата на рамката на мијалник или работна маса.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поправка на мијалки - Отстранување на мијалница136.4ден / парче
Поправка на мијалници - Отстранување на мијалница без конзола и нејзиното влегување на оригиналната конзола со 2 застарени вентили, или со лесна батерија.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поправка на опремување на фитинзи - Замена на батеријата G 1/2 или G 3/4 штанд26.84ден / парче
Поправка на опремен фитинзи замена на батеријата g 1/2 или g 3/4 штанд.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?