Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка или Замена на Брави цена

Барате градежен столар за поправка, замена на бравата? Имаме 22.634 градежни столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини поправка или замена на бравата? При поправка и замена на бравата често ги обезбедуваме следните услуги: поправка и замена на брави за класични станбени, безбедносни и повеќекратни врати. Цените на браварските услуги се околу 20-60 евра по парче. Најскапиот предмет во поправка и замена на бравата е обично замена на сертифициран безбедносен влошок. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: нон-стоп служба за итни случаи, алат, резервни клучеви, кои чинат во просек од 30-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.634. Веќе не мора да барате: поправка, замена на бравата цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Поправка или Замена на БравиПросечни цени

Ниска цена176,00 ден/парче
Просечна цена261,36 ден/парче
Висока цена330,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за поправка и замок

За да ја научите точната цена на поправка и заклучување на замена, испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија Поправка, размена на заклучување.

Инспекција22.0ден / сите
Инспекција и откривање на нарушување на заклучувањето. Корекција на поправка.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Едноставна поправка.52.8ден / сите
Лесно за поправка или замена на бравата.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Покомплицирано поправка88.0ден / сите
Посложена замена за замокот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправка или замена на замокот88.0ден / год
Часовна стапка за бесплатни услуги за браварски услуги.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ВратиКолку чини монтажата на вратата? При монтажа на врати често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?