Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Покривни Прозорци цена

Дали барате чувар на покривот? Имаме 22.370 покриви во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.294 регистрирани професионалци
89.941 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини светларник? За покривни прозорци, често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, производство, инсталација и сервис на покривни прозорци. Цените на прозорците поставени на покривот се околу 70-250 евра по парче. Најскапиот артикл во покривните прозорци е обично производството на светларник со повеќекоморно стакло. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: ролетни, електрични ролетни, ролетни или алати, кои чинат во просек од 15-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.370. Не барајте понатаму: светларникот што го добивате, најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
33.294 регистрирани професионалци
89.941 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Покривни ПрозорциПросечни цени

Ниска цена792,00 ден/парче
Просечна цена1 812,80 ден/парче
Висока цена3 564,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на покривни прозорци

За да ја научите точната цена на прозорецот на покривот, испратете го барањето на нашите заверени професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги стапките за секоја услуга во категоријата на покривот.

Прозорец на покривот774,40ден / парче
Дрвени дрвен прозорец, прошетка 550x780 mm во природна боја, без решетка за вентилација.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
ПВЦ подвижен покрив506,00ден / парче
Покривен прозорец ПВЦ Универзален, Wxhan 430x500 mm, Поликарбонат филер.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Покривен прозорец ПВЦ фиксен1 553,20ден / парче
Sunroof PVC фиксна, WXHE 800x800 mm, рамен покрив.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
ПВЦ покривот прозорецот се отвори електрично3 740,00ден / парче
Покривен прозорец ПВЦ Електрично отворен, WXD 900x900 mm, рамен покрив.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Мајстор за ПокривиКолку чини водоводџија? За време на работата на водоинсталатерот често ги извршуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023