Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Покрив на Оџак цена

Дали барате оџачар на покрив на оџак? Имаме 17.237 оџачари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.308 регистрирани професионалци
90.069 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини покривот на оџакот? Често ги обезбедуваме следните услуги за покриви на оџаци: дизајн на најсоодветен тип на покрив, инсталација и сервис. Цените на главата на Мајдингер се околу 16-30 евра по парче. Најскапиот предмет во покривот на оџакот е обично бакарен покрив од оџак. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: галантерија за држење, пост-гарантен сервис, кои чинат во просек од 10-40 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.237. Не барајте подалеку, покривот на оџакот е цената што ќе ја имате со најдобри понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.308 регистрирани професионалци
90.069 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Покрив на ОџакПросечни цени

Ниска цена68 596,00 ден/парче
Просечна цена91 872,00 ден/парче
Висока цена120 384,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторОџак покрив ценовник

За да ја научите точната цена на Chimnet Squirrel, испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на покривникот на оџакот.

Нерѓосувачки челик оџак на еднонасочен оџак668,80ден / парче
Нерѓосувачки челик оџак на еден расказот оџак погоден за трислоен керамички оџак систем.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Оџак штит d 120 mm79,20ден / парче
Нерѓосувачки челик оџак покрив за d 120 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Оџак штит d 160 мм110,00ден / парче
Нерѓосувачки челик оџак засек за D 160 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Оџак штит d 250 mm189,20ден / парче
Нерѓосувачки челик оџак засек за D 250 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Мајстор за ПокривиКолку чини водоводџија? За време на работата на водоинсталатерот често ги извршуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023