Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Подот од плута
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.619 регистрирани професионалци
93.463 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини подот од плута? Често ги обезбедуваме следните услуги за подот од плута: подготовка и израмнување на површината, поставување на под од плута. Цените на подот од плута се околу 17-28 евра за м2. Најскапиот предмет во подот од плута е обично подлогата на скалите. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: лајсни, фолии и алати, кои чинат во просек од 5-15 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.539. Не барајте повеќе: цена на подот од плута, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување или Замена на ПодовиКолку чини поставување или замена на подот? При поставување или замена на...
Покажи повеќе
КалкулаторКорк podláh ценовник

За да ја научите точната цена на плута подови, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти и на тој начин добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на плута.

Плута офшор ролки.941,26ден / м2
Поставување на подот од плута од ролни, главно во олицетворедите во дебелина од 1,5mm до 10mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Корк подот со врска со заклучување1 069,61ден / м2
Поставување на Корк подот, главно во копија од долниот слој на подлогата од 1mm до 2mm, густина плоча 380-800 kg / m 3 и агломерат од плута од груб 3мм
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Лепило плута кат770,12ден / м2
Поставување и поврзување на правоаголна или квадратна плоча направена од притиснато плута (дебелина од 2mm-6mm)
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Плута лепак427,85ден / кг
Перформанси на површината на подот, подот и финализацијата
Заедно
кг
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023