Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Подно Греење цена

Барате курир за подно греење? Имаме 22.482 тренери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.306 регистрирани професионалци
90.039 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини подно греење? За подно греење често ги обезбедуваме следните услуги: израмнување на површини, нивелирање, поставување на системот за подно греење со употреба на сува технологија, приклучок за подно греење. Цените на подно греење се околу 17-30 евра за м2. Најскапиот предмет во подното греење е обично производство на колектор за подно греење. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: заптивната смеса, заптивка, материјал за израмнување, алати, кои чинат во просек од 10-80 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.482. Не барајте повеќе: цена за подно греење, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.306 регистрирани професионалци
90.039 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Подно ГреењеПросечни цени

Ниска цена74,36 ден/м2
Просечна цена91,08 ден/м2
Висока цена132,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за греење

За да ја научите точната цена за греење, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата за греење на подот.

Подно греење со растојание на системот 50 мм272,80ден / м2
Подно греење со системска табла од PS фолија со испакнатини, цевки 17x2,0 mm со дебелина на изолација од крурирус 30 mm растојание 50 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Подно греење REHAU со системски растојание 100 mm176,00ден / м2
РЕХАУ подно греење со варионова 30-2 системска плоча со изолација од 100 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Подно греење со системски растојание 300 мм113,96ден / м2
Подно греење со системска табла од PS фолија со испакнатини, цевка 17x2,0 mm со дебелина на сувирус 30 mm 300 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Подно греење со системско растојание 200 mm130,24ден / м2
Подно греење со системски одбор од PS Фолии со испакнатини, цевка 17x2,0 mm со дебелина на сувирус 30 mm 200 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Греење, Инженер за Греење Колку чинат парното и куририте? Често ги обезбедуваме следните услуги за греење...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023