Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Пловечки Скали цена

Дали барате градител за самоносечки скали? Имаме 16.045 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници

Колку чинат самоносечките скали? За самоносечки скали често ги обезбедуваме следните услуги: дизајн и визуелизација на скали, ориентација, производство и монтажа на скали. Цените на скалите со сопствена носечка конструкција се околу 500-1.000 евра по скалило. Најскапиот предмет во самоносечките скали е обично производството на комбинирани самоносечки скали. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: осветлување, боење или огради, кои чинат во просек од 20-120 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 16.046. Не барајте повеќе: самоносечки скали цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Пловечки СкалиПросечни цени

Ниска цена2 420,00 ден/парче
Просечна цена3 528,80 ден/парче
Висока цена4 620,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на самостојни скали

За да ја научите точната цена на самоподдршка скала, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за самоподдршка по скалите.

Скали без финиш8 800,00ден / сите
Скали без површински третман, масив одделение за широк скали 1000 mm и стандарден широк 700 mm со висина до 3000 mm.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Скали насликани13 200,00ден / сите
Скали со обложување со финиш, авион од скали за скали широк 1000 mm и стандарден широк 700 mm со висина до 3000 mm.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Консултација440,00ден / сите
Консултации на местото на самостојни скали.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Часовна стапка на склопување на структури и скали на самостојни скали.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Изградба и Производство на СкалиКолку чини изградбата и производството на скали? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?