Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Плочки за Бања цена

Дали барате плочка за бања? Имаме 25.178 плочки во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат плочките за бања? Често ги обезбедуваме следните услуги за плочки за бања: дизајн, таргетирање на потребната количина, производство и лепење на плочки за бања. Цените на плочките за бања се околу 15-60 евра за м2. Најскапиот предмет во плочките за бања е обично производство на врвни камени поплочувања. Други трошоци може да вклучуваат: лепак, трошоци за испорака, помали поправки, кои чинат во просек од 10-70 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 25.178. Веќе не мора да барате: цена на плочки за бања, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Плочки за БањаПросечни цени

Ниска цена66,00 ден/м2
Просечна цена158,40 ден/м2
Висока цена264,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на бања плочки

За да ја научите точната цена на плочки во бањата Испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во плочки за бања.

Инсталирање на затворен ѕид плочки 200 x 200 mm206,80ден / м2
Собрание на затворен ѕидови од плочки поставени во малтер 200 x 200 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталирање на внатрешни ѕидни плочки 250 x 65 mm233,20ден / м2
Инсталација на затворен ѕидови од плочки што се поставуваат во малтер големина 250 x 65 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на внатрешни ѕидни плочки 300 x 150 mm193,60ден / м2
Собрание на затворен ѕидови од плочки поставени во големина на малтер 300 x 150 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталирање на затворени ѕидови 450 x 450 mm189,20ден / м2
Собрание на затворен ѕидови од плочки поставени во малтер 450 x 450 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?