Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Плисирани Ролетни цена

Дали барате ролетна за плисирани ролетни? Имаме 17.108 ролетни во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат плисирани ролетни? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за плисирани ролетни: фокус, производство, монтажа и сервис. Цените на плисирана оклоп се околу 13-37 евра по парче. Најскапиот предмет во плисираните ролетни се обично саќе висечки набори против дневна светлина. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: алати, завртки, шрафцигер, дупчалка, кои чинат во просек од 5-45 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.108. Веќе не треба да гледате: плисирани ролетни цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Плисирани РолетниПросечни цени

Ниска цена57,20 ден/парче
Просечна цена109,12 ден/парче
Висока цена162,80 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на Pleated Rolls

За да ја научите точната цена на pleated Rolls, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на плитки ролетни.

Инсталирање на рамка и мрежни врски против инсекти70 576,00ден / м2
Мрежа за монтирање на мрежни врати против инсекти, pleated, монтирани за пополнување рамка.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Монтажа мрежа pleated врати против инсекти осигура75,24ден / м2
Инсталација на главни врати од инсекти, pleated, монтиран.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Мрежа Плезени врати од инсекти937,20ден / м2
Мрежна врата против инсекти pleated, монтиран на рамка, бела боја.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Мрежа Плезени врати против инсекти во сезоната862,40ден / м2
Мрежни врати против инсекти pleated, палто монтиран, бела боја.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Внатрешно ЗасенчувањеКолку чини внатрешното засенчување? Често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешно засенчување:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?