Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Плетени Огради цена

Барате градител за плетени огради? Имаме 23.681 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат плетените огради? Често ги обезбедуваме следните услуги за плетени огради: таргетирање, производство и монтажа на плетени огради. Цените на плетената ограда се околу 50-80 евра за метар. Најскапиот предмет во плетените огради е обично поставувањето на големи плетени огради. Други трошоци може да вклучуваат: производство на плетена ограда за мерење и транспортни трошоци, кои чинат во просек 15-35 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.681. Веќе не треба да барате: плетени огради цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Плетени ОградиПросечни цени

Ниска цена88,00 ден/м2
Просечна цена174 592,00 ден/м2
Висока цена286,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на плетени огради

За да ја научите точната цена на плетените огради, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Wicker огради.

Плетен ограда 140 x 180 см308,00ден / парче
Изработка на плетен ограда со димензии 140 x 180 cm висина x ширина.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Плетен ограда 160 x 180 см352,00ден / парче
Изработка на плетен ограда со димензии 160 x 180 cm висина x ширина.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Плетен ограда 180 x 180 см396,00ден / парче
Изработка на плетен ограда со димензии 180 x 180 cm висина x ширина.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација66,00ден / парче
Инсталација на плетен мечување на одредена локација - цена по парче.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Огради и ПортиКолку чинат оградите и портите? Често ги обезбедуваме следните услуги за огради...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?