Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Пластично Заварување цена

Дали барате пластичен заварувач? Имаме 20.965 заварувачи во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини пластичното заварување? При заварување на пластика често ги обезбедуваме следните услуги: заварување, спојување, преработка на пластика, заварување со задник на пластични цевки. Цените за спојување на пластиката се околу 9-12 евра на час. Најскапиот предмет во заварувањето на пластиката е најчесто изнајмувањето машини за полифузиско и електрофузиско заварување, но и други додатоци за обработка на пластика. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: заварување со потрошен материјал, како што е внатрешен отстранувач на отпадоци, кој чини во просек од 40-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.965. Веќе не мора да барате: цена на пластично заварување, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Пластично ЗаварувањеПросечни цени

Ниска цена39,16 ден/год
Просечна цена43 912,00 ден/год
Висока цена50,60 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторПластична ценовник за заварување

За да ја научите точната цена на пластичното заварување, испратете го побарувачката на нашите заверени професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за поединечни услуги во категоријата пластика за заварување.

Префрлување пластика44.0ден / год
Заварување, приклучување, преработка на пластика, заварување пластични цевки на TUPO.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Консултација88.0ден / сите
Консултации за материјали за заварување од пластика.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Совети66.0ден / год
Консултации за материјали за заварување од пластика.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Приклучување на пластични големи површини39.6ден / год
Поврзување на пластични големи приклучоци - Полифузија и електрофузно заварување.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ЗаварувањеКолку чини заварувањето? При заварување, ние често ги обезбедуваме следните услуги: заварување,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?