Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Пластични Влезни Врати цена

Барате градежен столар за пластични влезни врати? Имаме 18.207 градежни столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.757 регистрирани професионалци
87.777 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини пластична влезна врата? Често ги обезбедуваме следните услуги за пластични влезни врати: фокус, дизајн, производство, монтажа и сервис на пластични влезни врати. Цените на пластичните влезни врати се околу 60-200 евра по парче. Најскапиот предмет во пластичните влезни врати е обично производството на двокрилни сигурносни пластични врати. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: специјална површинска обработка на вратата од оштетување, безбедносна брава, повеќекоморно стакло, кое чини во просек од 50-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.207. Не барајте повеќе: пластични влезни врати цена, ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.757 регистрирани професионалци
87.777 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Пластични Влезни ВратиПросечни цени

Ниска цена216,48 ден/парче
Просечна цена327 008,00 ден/парче
Висока цена570,24 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на пластични влезни врати

За да ја научите точната цена на пластичните влезни врати, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата пластични влезни врати.

Лизгачка пластична врата5 007,20ден / парче
Преклопен лизгачки пластични триделни врати - WXV 3500x200 mm, 5 комори систем, изолациони двојно застаклување UG = 1.1 w / (m2.k).
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Пластични врати259,60ден / парче
Пластична три-плоча резиме врата - Ширина 620 мм, полна.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Влез врата 900x2100 mm968,00ден / парче
900x2100 mm влезните врати - изработени од пресилен челичен лист покриен со структурирана ПВЦ фолија со УВ филтер. Тие се испорачуваат без фитинзи, вклучувајќи печат со печат.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Влез пластични врати 1000x2100 mm1 738,00ден / парче
Влез пластични врати - 1000x2100 mm, боја: антрацит / бела. Овие врати со мулти-комора пластични профили (дебелина од 70 mm) се опремени со стакло за топлина изолација, покажувајќи ги Федерите, фиксни алуминиумски подни профили и мулти-точка заклучена рачка.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ВратиКолку чини монтажата на вратата? При монтажа на врати често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?