Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Пеглање цена

Дали барате добавувач за пеглање? Имаме 9.748 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини пеглањето? При пеглање често ги обезбедуваме следните услуги: пеглање, пеглање на детски работи, пеглање на кошули, постелнина, крпи. Цените на услугите за пеглање се околу 0,5-3,7 евра по парче. Најскапиот артикл во пеглањето обично е пеглањето на преголеми текстил. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: експресно пеглање, транспортни трошоци, импрегнација, скроб, кој чини во просек 5-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 9.748. Веќе не треба да барате: цена за пеглање, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ПеглањеПросечни цени

Ниска цена5,72 ден/парче
Просечна цена6 424,00 ден/парче
Висока цена7,04 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на пеглање.

За да ја научите точната цена на пеглање, испратете го побарувачката на нашите заверени професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за поединечни услуги во категоријата за пеглање.

Пеглање70,40ден / год
Пеглање во опсег од повеќе од 8 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Пеглање79,20ден / год
Пеглање до голем број од повеќе од 4 и помалку од 8 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Пеглање88,00ден / год
Пеглање во опсег од помалку од 4 часа, предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Пеглање61,60ден / год
Пеглање до опсег од повеќе од 12 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Услуги за ЧистењеКолку чини чистењето? При чистење често ги обезбедуваме следните услуги: чистење прозорци,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?