Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Панел Ролетни и Завеси цена

Дали барате ролетна за панелни завеси? Имаме 17.149 ролетни во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат панелните завеси? Често ги обезбедуваме следните услуги за панелни завеси: површина, визуелизација, инсталација, сервис. Цените на јапонските лизгачки ѕидови се околу 7-30 евра за м2. Најскапиот предмет во панелните завеси е обично производството на завеси од врвни материјали. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: подготовка, дупчење, монтажа и поправка на шини и гарнитури, кои чинат во просек од 5-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.149. Не барајте повеќе: цената на панелните завеси, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Панел Ролетни и ЗавесиПросечни цени

Ниска цена30,80 ден/парче
Просечна цена54,56 ден/парче
Висока цена88,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на панел шарки

За да ја научите точната цена на панелот, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата панел завеси.

Панел завеси132,00ден / м2
Бои: црвена, црна, бела. Панел завеса ширина 70 см, висина 300 см.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Панел завеси за стан 750x2500 mm88,00ден / м2
Панел завеси за рамен 750x2500. 100% полиестер материјал.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Панел панел завеси 700x2500176,00ден / м2
Панел завеси со димензии 700x2500 полу-транспарентен материјал.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Панел завеси220,00ден / м2
Панел зависи со широк 75 см и висина од 300 см. Полу-транспарентен материјал.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Внатрешно ЗасенчувањеКолку чини внатрешното засенчување? Често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешно засенчување:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?