Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Основи на Купови цена

Дали барате градител за пилотирање? Имаме 22.952 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини пилотирањето? За време на пилотирањето, ние често ги обезбедуваме следните услуги: геодетски работи и ископување на локацијата, инсталација на купови во земјата. Цените на поставување на купови - големи бетонски или метални столбови во темелите на објектот се околу 90-130 евра за м2. Најскапата ставка во пилотирањето е обично пилотирање на големи објекти со употреба на тешка машинерија. Други трошоци може да вклучуваат: градежна дозвола, трошок за купови, кои чинат во просек од 100-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.952. Не треба повеќе да барате: пилотска цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Основи на КуповиПросечни цени

Ниска цена396,00 ден/М.
Просечна цена492,80 ден/М.
Висока цена572,00 ден/М.
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторПилот-листа на цени

За да ја научите точната пилотска цена, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Pilotám.

Поделба и благосостојба на излитена до 5 м161,04ден / М.
Поделба и плачење куп до железо бетонски пресек пресек; Купови до 0,15 м2 вертикално, до должината на повредата до 5 m.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поделба и плачење куп до 9м193,60ден / М.
Поделба и плачење куп до железо бетонски пресек пресек; Купови до 0,15 м2 вертикално, со должина на повредата на 9 м.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поделба и притворање на наведнатните пила до 5 м253,88ден / М.
Поделба и плачење куп до железо бетонски пресек пресек; столбови до 0,15 м2 коси, со должина на одржување до 5 m.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поделба и притворање на наведнат пилти до 9 м354 508,00ден / М.
Поделба и плачење куп до железо бетонски пресек пресек; Плети до 0,15 м2 коси, во должина на благосостојбата до 9 м.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Специјализирани Градежни РаботиКолку чинат специјализираните градежни работи? Често ги обезбедуваме следните услуги за специјализирани...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?